Доступність посилання

ТОП новини

Кудрін: Росiя поки що не готова надати кредит Українi


Росiйська Федерація поки що не готова надати кредит Українi, повiдомив журналiстам вiце-прем’єр-мiнiстр фiнансiв Росії Олексiй Кудрiн.

«Можливiсть надання кредиту Українi не скасована, але поки що ми не розглядаємо цю можливiсть, це потребує додаткових переговорiв i умов. Наразi ми не готовi надавати кредит Українi», – сказав вiн.

Кудрiн зазначив, що Україна свого часу звернулася до Росiї з проханням про надання кредиту, але Росiя переважно працювала з МВФ щодо цього питання. Зокрема, за словами глави Мiністерства Фінансів Росії, вiн неодноразово зустрiчався з керiвником МВФ для того, щоб Україна отримувала кредити фонду, а також для того, аби уточнити програму надання кредиту. За словами Кудріна, наразi ця програма уточнена, черговий транш кредиту МВФ Українi буде наданий восени.

Вiн також наголосив, що Росiя та Україна перебувають у постiйному контактi, обговорюють платежi за газ. «Але зараз ми базуємося на тому, що кредит Українi все-таки надасть МВФ», – сказав Кудрiн.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на урядове джерело повідомляли, що Росія готова надати Україні кредит, щоб допомогти розрахуватися за російський газ, і що це питання має обговорювати, серед іншого, російський прем’єр-міністр Володимир Путін під час його візиту до Харкова у жовтні. За даними російських джерел, мова може йти про суму в півтора-два мільярди доларів.
XS
SM
MD
LG