Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:46

Коли українців очікує найбільша хвиля безробіття? Хто винен у падінні гривні? (Огляд преси)


Київ – Восени Україну накриє друга хвиля безробіття. Як інформує, посилаючись на дані профспілок, газета «Нова», після літнього затишшя і відпусток на низці підприємств уже видані укази про звільнення тисяч працівників. Найбільші скорочення відбудуться у хімічній, металургійній та машинобудівній галузях. До кінця осені кількість безробітних може зрости ще на півмільйона, прогнозує видання.

Зараз усі, кому не ліньки, звинувачують Президента у знеціненні національної валюти, пише газета «Нова». Відтак журналісти вирішили з’ясувати у парламентаріїв, чи дійсно Віктор Ющенко винен у падінні курсу гривні. «Причина дестабілізації курсу гривні – це, насамперед, незбалансованість бюджету», - переконаний регіонал Владислав Лук’янов. Він стверджує, що чинний Прем’єр випускає облігації внутрішнього займу, змушує Нацбанк їх викуповувати, а отриманими коштами латає всі дірки бюджету. Інші думки про причини падіння національної валюти і причетність до цього Президента розповідається в статті «Чи гривню валить Ющенко?».

Україна поводиться так, ніби вона відірвана від усього світу, і перед нею існує лише російський горизонт, стверджує в газеті «День» письменниця Оксана Пахльовська. Однак сьогоднішня Росія живе в ХІХ столітті, а це унеможливлює повноцінну її комунікацію з модерним світом. Раніше чи пізніше такий стан речей може призвести до катастрофічних наслідків, і не лише в Росії, але й в сусідніх з нею державах. Про це докладніше йдеться в статті «Міжнародний контекст української проблематики».

90 відсотків доходів медичного персоналу в Україні залежить від платежів, які він отримує від пацієнтів як неофіційну винагороду, інформує газета «Голос України». «Іншими словами, лікар, котрий отримує 500 гривень офіційної зарплати, «з конверта» виймає 5000 гривень», – стверджує керівник Школи охорони здоров'я НаУКМА Ірена Грига. За її словами, платежі «з кишені» в установах державної або комунальної форм власності здійснюються в півтора раза частіше порівняно з такими само у приватних клініках. Заголовок статті «Підтримувальна терапія…хабарами».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG