Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура не забороняла ДАІ використовувати «Візир» – МВС


Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко запевняє, що Генеральна прокуратура не забороняла Державтоінспекції використовувати прилад «Візир» для фіксації перевищення автомобілями швидкісного режиму.

«Вони (Генпрокуратура) рекомендували нам поки його використовувати як допоміжний фіксуючий засіб для складання протоколів», – заявив Савченко, коментуючи інформацію в ЗМІ про внесення Генпрокуратурою відповідного припису МВС.

При цьому заступник міністра зауважив, що 7 липня МВС отримало припис прокуратури, але після консультацій з експертами щодо використання цього приладу 17 липня цього року Міністерство дало Генпрокуратурі свою відповідь.

«Після чого відповіді з прокуратури ніякої не надійшло. В суд вони також не зверталися про невиконання припису, і ми вважаємо, що прокуратура сьогодні до нас не має претензій, ну а ми ж до прокуратури ніколи в житті претензій не мали», – зазначив Савченко.

Газета «Сегодня» повідомила з посиланням на керівника прес-служби Генеральної прокуратури Юрія Бойченка, що Генпрокуратура винесла припис керівнику ДАІ з вимогою припинити штрафувати дорожніх порушників без їх відома. Тобто, тепер, згідно з розпорядженням ГПУ, працівники ДАІ мають зупиняти водіїв і разом з ними складати протокол, а не просто фіксувати «Візирем» перевищення швидкості, виписувати штрафи і надсилати повідомлення про це поштою, мовиться в повідомленні.
XS
SM
MD
LG