Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 07:04

Нацбанк звільнив Савченка


Олександр Савченко звільнений із посади заступника голови Національного банку. Про це сьогодні повідомляє прес-служба Нацбанку.

Савченко подав у відставку 11 вересня, пояснивши це незгодою з валютно-курсовою й монетарною політикою, яку проводить керівництво НБУ.

За його словами, ця політика веде до «дестабілізації валютного курсу, падіння валового внутрішнього продукту, збільшення кількості неплатоспроможних банків, мільярдних втрат заощаджень населення і підприємств, а в результаті – до безпрецедентного зниження життєвого рівня населення».

Савченко також звинуватив керівництво Національного банку в спекуляціях на валютному ринку, проведенні такого рефінансування комерційних банків, за якого окремі банки отримували непропорційно великі кошти та спрямовували їх на валютний ринок.

Перший заступник голови Нацбанку Анатолій Шаповалов назвав заяви Олександра Савченка «спланованою акцією», спрямованою на дискредитацію керівництва Національного банку й наголосив, що той не навів конкретних фактів, які б підтвердили його звинувачення.

Раніше Блок Юлії Тимошенко пропонував звільнити нинішнє керівництво НБУ і призначити головою саме Олександра Савченка.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG