Доступність посилання

ТОП новини

Уряд розробив унікальний проект держбюджету – Кириленко


Голова фракції Блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко заявив, що уряд розробив унікальний проект державного бюджету на 2010-ий рік, який передбачає перерозподіл коштів на користь місцевих бюджетів.

Про це йдеться у коментарі Кириленка.

«Саме за прем’єрства Юлії Тимошенко в Україні, врешті-решт, закінчується епоха безправ’я по відношенню до місцевих громад та органів місцевого самоврядування. У всіх країнах світу незалежні органи місцевого самоврядування, які розпоряджаються своїми коштами, самостійно дбають за добробут свого населення – це одна з підвалин стабільності держав, гарантія їх розвитку та захисту громадян», – підкреслив Кириленко.

Саме місцева влада, зауважив він, найбільше орієнтується і знає потреби свого населення. І саме на місцях можливе найбільш ефективне та оперативне вирішення гострих проблем та соціально-економічного розвитку територій.

За словами голови фракції БЮТ, розроблений урядом бюджет-2010 є «унікальним, особливо в умовах кризи», котра «завжди відмітає застарілі підходи і стереотипи, які не в стані адекватно та оперативно реагувати на виклики складного часу».

Кириленко переконаний, що уряд розробив і втілив у бюджеті на 2010 рік єдино правильний і максимально ефективний шлях якнайшвидшого виходу країни з кризи.

«В Україні тисячі суб’єктів місцевої влади, які можуть і готові нести відповідальність і системно вирішувати проблеми своїх громад. Єдине, що необхідно зробити – делегувати їм відповідальність, повноваження, а головне –- створити їм для цього фінансову базу», – сказав Кириленко.

«Наші опоненти по-різному будуть оцінювати бюджет. Але ніхто не може сумніватися в тому, що, розробивши бюджет на 2010 рік, уряд Тимошенко зробив перші реальні кроки революційного реформування держави, створив потужний стимул для органів місцевого самоврядування з максимальною ефективністю виконувати свої владні повноваження і бути відповідальними перед своїми громадами», – наголосив Кириленко.

У Верховній Раді України 15 вересня 2009 року зареєстрували проект закону «Про державний бюджет України на 2010 рік», поданий урядом України.
XS
SM
MD
LG