Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 07:53

Ющенко перевищив повноваження – Турчинов


Президент Віктор Ющенко перевищив повноваження, видавши указ про призупинення продажу Одеського припортового заводу.

Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов в ефірі 5 каналу.

«Цей указ – перевищення повноважень Президента. Це не його компетенція, тому що указ не може скасувати ті рішення, які вже запущені», – вважає Турчинов.

«Не має ні закон, ні указ зворотної сили. Вже півроку цей процес йде і можна було його блокувати до початку, а не коли тиждень залишається до аукціону», – наголосив перший віце-прем'єр.

Турчинов наголосив, що мета цього указу – «зірвати участь потужних, європейських, світових інвесторів у приватизації і за безцінь дати можливість купити ОПЗ афільованим фірмам».

«Я вважаю, що це не тільки ганьба для країни, яка завдяки високопосадовцям відлякує інвесторів, але ж тут і чіткі ознаки корупції, коли чітко працюють на конкретні фірми, відсікаючи підприємства зі світовим ім'ям», – сказав урядовець.

«Дуже багато хто сподівався, що серйозні компанії в Україну не прийдуть, і подали заявки фірми, керівників яких можна часто побачити у Секретаріаті Президента», – зазначив Турчинов.

«Уявіть собі: люди подали заявки, вони повинні перерахувати кошти і тут указ Президента, який блокує процес приватизації. Який інвестор буде йти в Україну? Це просто злочин проти власної держави. Я розумію, що пану Ющенку недовго залишилося перебувати на посаді. Мабуть, як кажуть, дембельський акорд», – заявив перший віце-прем'єр.

17 вересня Президент своїм указом призупинив дію положень постанови Кабінету міністрів України, якими передбачено проведення приватизації ВАТ «Одеський припортовий завод».

Разом з тим Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що приватизація Одеського припортового заводу відбудеться у встановлені терміни – 29 вересня 2009 року, попри Указ Президента.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG