Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 11:43

Ющенко в США: я не дозволю під час виборів ніяких інтриг


Президент України Віктор Ющенко відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав у Нью-Йорку під час зустрічі із представниками української громади США.

Президент подякував українській спільноті Америки за допомогу Україні в її національній розбудові, за їхню державницьку позицію у важливих для України питаннях.

Також під час зустрічі глава держави ознайомив представників громади з сучасними внутрішньополітичними процесами в Україні, а також поінформував про внесені ним до Верховної Ради ініціативи щодо конституційних змін.

Ющенко підкреслив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знову знаходиться на переломному моменті своєї історії. Він наголосив, що як Президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів.

«Вибори Президента будуть відкритими. Я не дозволю ніяких інтриг, я все зроблю, щоб кожен громадянин міг реалізувати своє право вибору», – запевнив Ющенко.

Наприкінці зустрічі Президент вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США.
Зустріч Президента України і його дружини з представниками української громади США відбулася в приміщенні Українського музею Нью-Йорка.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG