Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: «регіони» категорично проти продажу Одеського припортового


Лідер Партії регіонів заявляє, що його партія категорично проти нинішньої приватизації Одеського припортового заводу, повідомила прес-служба партії.

За цим повідомленням, Віктор Янукович заявив, що вже зараз готуються матеріали, щоб обґрунтовано відстоювати позицію партії в судовому порядку.

За його словами, ця позиція принципова, бо «цілком можливим» є варіант продажу такого важливого для держави підприємства в час кризи «фактично за безцінь».

При цьому, як цитує повідомлення слова Віктора Януковича, до державного бюджету піде лише частина отриманих коштів, інша ж частина становитиме так званий «відкат», і в результаті «всі ці кошти підуть на втілення в життя однієї мети» – проведення виборчої кампанії Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на Президента.

Партія регіонів «категорично» не може допустити такого розвитку ситуації, заявив Янукович.

Раніше Президент Віктор Ющенко заявляв, що приватизація Одеського припортового заводу в передбаченому урядом вигляді становитиме загрозу національній безпеці України.

Днями Президент видав указ, який, на його думку, мав би унеможливити продаж підприємства. У Фонді державного майна в відповідь заявили, що, за висновком Міністерства юстиції, цей указ не зупиняє приватизації заводу.

Також існує рішення суду, яке зупиняє продаж Одеського припортового заводу на забезпечення позову щодо законності цієї приватизації. За повідомленнями, в середу в Фонді держмайна відмовилися прийняти це рішення й зареєструвати його в канцелярії, і працівник кур’єрської служби мусив при свідках залишити конверт із рішенням у скриньці для пошти в вестибулі Фонду.
XS
SM
MD
LG