Доступність посилання

ТОП новини

Лідери фракцій не змогли домовитися про відновлення роботи Ради


Учасники погоджувальної ради у парламенті не змогли домовитися про поновлення роботи Верховної Ради. Після дискусії спікер Володимир Литвин внiс на розгляд кiлька пропозицiй iз розблокування роботи парламенту.

За словами спікера, можна було б повернутися до розгляду питань про підвищення мінімальних соціальних стандартів і голосувати за відповідні законопроекти шляхом підняття рук. Другим варіантом він назвав скасування постанови про голосування за зазначені законопроекти шляхом підняття рук і голосувати за них за допомогою системи «Рада».

Крім того, Литвин запропонував відкласти ухвалення рішення з питань про підвищення соцстандартів і перейти до розгляду проекту державного бюджету на 2010 рік та інших законопроектів.

Натомість голова фракції БЮТ Іван Кириленко запропонував розглянути кадрові питання. А лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив: ПР готова розблокувати роботу парламенту за умови ухвалення рішення про те, що всі голосування здійснюватимуться одним способом – за допомогою системи «Рада».

Однак лідери фракцій не підтримали жодну з цих пропозицій.

Після цього Литвин запропонував зробити перерву в засіданні погоджувальної ради і зібратися пізніше, однак лідер фракції Партії регіонів, залишаючи кімнату засідань, вказав на недоцільність відновлення засідання. «Нема чого сюди ходити», – сказав він.

У відповідь Литвин заявив, що погоджувальна рада тривати не буде.

Партія регіонів блокує роботу парламенту з вимогою першочергового розгляду соціальних стандартів.
XS
SM
MD
LG