Доступність посилання

ТОП новини

Потерпілі зі «Слов’янського» ринку» об’єднались для захисту своїх прав


Потерпілі від пожежі підприємці створили ініціативне об’єднання «Спільна справа», аби домагатись від влади матеріальної допомоги та підтримки.

Вимоги до влади містять більше десяти пунктів. Зокрема, підприємці наполягають на виплаті компенсацій за втрачене під час пожежі. Загалом, за їхніми підрахунками, це 180 мільйонів гривень.

За словами членів об’єднання, суму збитків вони підрахували «по мінімуму», усереднивши збитки з кожного торговельного місця до 25 тисяч доларів США.

За словами потерпілих, вони сподіваються, що кошти їм можуть виплатити зі Стабілізаційного фонду держави.

Не полишають надій погорільці й на грошову допомогу з міського бюджету. Принаймні, очікують коштів на започаткування власної справи, «стартовий капітал», адже більшості доведеться розпочинати торгівлю «з нуля».

Раніше міська влада заявила, що підприємці зі «Слов’янського» не повинні розраховувати на відшкодування втраченого внаслідок пожежі з міського бюджету: це не передбачено бюджетним законодавством.

22 вересня сталася пожежа на ринку «Слов’янський» у Дніпропетровську. Постраждало дев’ятеро людей, вони перебувають у лікарнях. Ринок вигорів ущент. На «Слов’янському» працювало близько тисячі підприємців. Офіційної інформації про збитки немає.
XS
SM
MD
LG