Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 01:42

КСУ попередньо вiдмовився розглядати справу про приватизацію ОПЗ


Колегiя суддiв Конституцiйного Суду ухвалила попереднє рiшення про вiдмову у вiдкриттi провадження за поданням Президента щодо конституційності постанови Кабiнету Мiнiстрiв про приватизацiю Одеського припортового заводу.

Проте остаточне рiшення має ухвалити суд на своєму засiданнi, повiдомили в прес-службi КСУ. Дату цього засідання поки що не визначили.

Конкурс iз продажу ОПЗ Фонд держмайна оголосив 15 липня цього року. Стартова цiна становить 4 мільярди гривень. Конкурс розпочався сьогодні об 11:00 у Фонді держмайна. Його транслюють у прямому ефірі.

Президент Вiктор Ющенко своїм указом 17 вересня призупинив рiшення уряду про приватизацiю Одеського припортового. Крiм того, Окружний адмiнiстративний суд Києва 22 вересня ухвалив рiшення про призупинення проведення конкурсу з продажу 99,5% акцiй заводу за позовом «ДнiпроАзоту».

Водночас прем’єр Юлiя Тимошенко заявила про продовження приватизацiї цього пiдприємства i намiр провести конкурс у встановленi термiни, а Фонд держмайна спростував наявнiсть пiдстав для припинення конкурсу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG