Доступність посилання

ТОП новини

У Києві почався конкурс із продажу Одеського припортового


Фонд державного майна допустив до участі в конкурсі з продажу Одеського припортового росiйську компанію «Азот-Сервiс» та українськi «Нортiма» i «Фрунзе-Флора».

Про це повiдомила речниця Фонду держмайна Нiна Яворська.

Тим часом, наразі в Києвi розпочався конкурс iз продажу 99,5% акцiй ОПЗ. Конкурс транслюється в ефiрi Першого нацiонального каналу.

Водночас Президент Віктор Ющенко назвав заниженою стартову ціну Одеського припортового заводу, встановлену Фондом державного майна.

«Нинішня заявлена ціна в 4 мільярди гривень не витримує критики, адже рік тому за підприємство пропонували понад 2 мільярди доларів», – процитувала главу держави його речниця Ірина Ванникова.

За її словами, Кабінет Міністрів намагається провести приватизацію ОПЗ якнайшвидше для того, щоб закрити діру в держбюджеті.

Президент Вiктор Ющенко своїм указом 17 вересня призупинив рiшення уряду про приватизацiю Одеського припортового. Крiм того, Окружний адмiнiстративний суд Києва 22 вересня ухвалив рiшення про призупинення проведення конкурсу з продажу 99,5% акцiй заводу за позовом «ДнiпроАзоту».

Водночас прем’єр Юлiя Тимошенко заявила про продовження приватизацiї цього пiдприємства i намiр провести конкурс у встановленi термiни, а Фонд держмайна спростував наявнiсть пiдстав для припинення конкурсу.
XS
SM
MD
LG