Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 09:10

«Arcelor Mittal Кривий Ріг» скорочує персонал


Із жовтня на найбільшому українському металургійному комбінаті починають реалізацію чергового етапу програми добровільного звільнення робітників.

Працівники, які захочуть добровільно звільнитися з роботи, отримають суттєву матеріальну компенсацію від адміністрації.

За даними керівництва комбінату, грошове відшкодування складає певну кількість посадових окладів – у залежності від віку працівника та стажу роботи.

А втім, як повідомили Радіо Свобода у профспілці підприємства, профспілкові лідери «Arcelor Mittal Кривий Ріг» не підтримують нинішню акцію адміністрації. Як заявив заступник керівника профспілки Володимир Третяков, скорочення персоналу, хай навіть і добровільне, призводить до збільшення навантаженості на одного працюючого робітника, адже на місця звільнених нових працівників не набирають. Наразі, за його словами, на підприємстві не закрито близько 16 тисяч вакансій.

У керівництві «Arcelor Mittal Кривий Ріг» зазначають, що акція спрямована передусім на омолодження трудового колективу. Вперше схожий захід на комбінаті провели 2007 року, скоротивши кілька тисяч людей. Працівники звільнились, одержавши по 30-60 тисяч гривень виплат залежно від стажу та віку.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» (колишня «Криворіжсталь») – найбільший виробник сталевого прокату в Україні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG