Доступність посилання

ТОП новини

УНП відкликає двох своїх депутатів зі складу коаліції


Голова Української народної партії Юрій Костенко

Депутати фракції «Наша Україна – Народна самооборона», члени Української народної партії Ярослав Джоджик та Олександр Клименко виходять зі складу коаліції. Про це повідомив лідер УНП, член фракції НУНС Юрій Костенко.

«Тема (роботи в коаліції) себе вичерпала. Співпраця не вийшла... Отже, де-факто коаліції не існує. Де-юре має ще бути рішення фракції щодо виходу з коаліції», – заявив Костенко.

Він нагадав, що УНП не входить до складу коаліції, а тільки делегувала своїх двох депутатів, щоб «Верховна Рада отримала легітимний статус, і не відбулися позачергові вибори, а уряд з цією легітимною Верховною Радою міг протидіяти фінансовій та економічній кризі».

Водночас, за словами депутата, протягом всієї роботи в коаліції УНП внесла низку базових пропозицій стосовно політики уряду. Зокрема, щодо підтримки і розвитку малого підприємництва, села, енергетичної політики, орендної плати за базування Чорноморського флоту Росії в Криму. Однак Кабмін не взяв до уваги ці пропозиції, заявив голова УНП.

«Ці приклади свідчать про те, що нас бачили тільки як свого роду політичну ширму для того, щоб уряд займався популізмом у своїй підготовці до виборів», – сказав Костенко.

Парламентська коаліція вважається повноважною за умови входження до неї щонайменше 226 депутатів.

Водночас передбачено, що коаліцію створюють цілі фракції в повному складі, а не окремі депутати. Таким чином, попри оголошення УНП уся фракція НУНС продовжує вважатися частиною коаліції.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG