Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2019, Київ 01:28

Тимошенко каже, що не заперечуватиме проти кадрових ініціатив Президента


Прем’єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко заявляє, що уряд не заперечував i не має намiру заперечувати проти кадрових пропозицiй Президента, на якi вiн має право.

Про це вона заявила, перебуваючи Чернiвецькiй областi, вiдповiдаючи на запитання, чи пiдтримує прем’єр запропоновану главою держави кандидатуру Петра Порошенка на посаду глави МЗС.

«Ми як законослухнянi громадяни України i, крiм того, члени уряду, якi несуть вiдповiдальнiсть, будемо йти згiдно з Конституцiєю. Якщо Президент вносить кандидатури, i вiн хоче проводити таку полiтику, значить, ми пiдтримуватимемо i допомагатимемо, доки вiн Президент. Змiниться Президент, значить, буде iнша полiтика в державi», – сказала Тимошенко.

Вiктор Ющенко вчора запропонував кандидатуру Петра Порошенка на посаду мiнiстра закордонних справ України. Вiдповiдний проект постанови зареєстрований у Верховнiй Радi.

Посада глави МЗС вакантна з 3 березня цього року, коли Верховна Рада вiдправила у вiдставку Володимира Огризка. Президент 17 березня внiс на розгляд парламенту кандидатуру посла України в США Олега Шамшура на посаду мiнiстра закордонних справ.

Рада коалiцiї, зі свого боку, направила звернення до Президента з проханням внести на цю посаду кандидатуру Бориса Тарасюка, що працював свого часу главою зовнiшньополiтичного вiдомства.

Проте Верховна Рада досi не розглядала кадрових питань.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG