Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 23:27

Тимошенко по-сільському розуміє життя і створила глухий кут із порожніх крісел – Ющенко


Рішення про внесення кандидатури Петра Порошенка на посаду міністра закордонних справ було продиктоване нагальною потребою українського політикуму в ефективних кадрах.

Про це Ющенко сказав сьогодні на прес-конференції в Криму, де відбулися тактичні навчання Військово-Морських Сил України.

Президент висловив переконання, що «сьогодні варто кликати до української політики ефективних політиків, які могли б на високому рівні представити державні інтереси».

За його словами, «нам треба виходити з того глухого кута, який сформувала прем’єр по пустих кріслах міністрів, коли Україну не може представляти на ключових міжнародних переговорах і багатосторонніх зустрічах міністр закордонних справ. Тому що його просто немає».

«Це якась сільська уява про те, як можна жити у сьогоднішньому світі, представляти та реалізовувати національний інтерес і добиватися успіхів», – сказав Ющенко.

Він зазначив, що свого часу був здивований ініціативами Прем’єр-міністра щодо відставок ряду компетентних фахівців, що, зокрема, очолювали МЗС, Міністерство фінанасів, Міністерство оборони, Міністерство транспорту і зв’язку.

«Як можна готувати бюджет, готуватися до Євро-2012, нести десятки загальнонаціональних проектів, якщо ми не маємо укомплектованої виконавчої влади – від міністрів до керівників районного рівня», – сказав Президент.

7 жовтня Президент вніс до парламенту кандидатуру Петра Порошенка на посаду міністра закордонних справ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG