Доступність посилання

ТОП новини

Невідомі обстріляли автомобіль колишньої «Криворіжсталі» з громадянами Індії


На Дніпропетровщині, на відрізку дороги між автотрасою «Кривий Ріг – Миколаїв» та с. Кудашівка, з мисливської рушниці був обстріляний автомобіль «Тойота», який належить ВАТ « ArcelorMittal Кривий Ріг» колишня «Криворіжсталь»). Про це Радіо Свобода повідомили в обласному управлінні міліції.

За даними правоохоронців, у автомобілі перебували водій та два аудитора підприємства – громадяни Індії. Один з пасажирів отримав вогнепальне поранення і шпиталізований.

Слідчий відділ Криворізької міліції порушив кримінальну справу за ст. 15, ч. 1, 115 ч. 1 («Замах на скоєння навмисного вбивства»).

У керівництві Головного управління МВС в області вважають інцидент «викликом усій дніпропетровській міліції та суспільству».

Як поінформували в міліції, останніми роками на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поширилась практика масового розкрадання продукції та приховування цих фактів від уваги громадськості та правоохоронців, а це сприяло концентрації криміногенного елементу навколо.

Цей злочин, як й інші, що були скоєні поточного року щодо керівників комбінату, міліція обіцяє розкрити найближчим часом.

Влітку нинішнього року міліція вже порушила дві кримінальні справи щодо нападів на топ-менеджерів підприємства. Перша – про нанесення тілесних ушкоджень директору з соціальних та загальних питань комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг», друга – щодо хуліганських дій, скоєних в приватному домоволодінні голови адміністрації з питань виробництва підприємства.

Тоді ж адмiнiстрацiя ВАТ «Arcelor Mittal Кривий Рiг» спрямувала звернення керівникам МВС, СБУ, головi Днiпропетровської облдержадмiнiстрацiї та iншим офiцiйним особам з проханням «захистити життя та безпеку працiвникiв підприємства».
XS
SM
MD
LG