Доступність посилання

ТОП новини

В «Артеку» спростовують заяву про зґвалтування дітей


Керiвництво Мiжнародного дитячого центру «Артек» заявляє, що факти, викладенi в заявi депутата від Партії регіонів Вадима Колеснiченка, про випадки зґвалтування дiтей у таборi, «не мають до «Артеку» ніякого стосунку i неможливi на територiї центру».

«Адмiнiстрацiя та трудовий колектив «Артеку» звертаються до вiдповiдальних представникiв усiх полiтичних сил України та засобiв масової iнформацiї припинити використання iменi всесвiтньо вiдомого Мiжнародного дитячого центру для досягнення будь-яких тимчасових полiтичних iнтересiв», – йдеться в заявi адмiнiстрацiї «Артеку» та його директора Бориса Новожилова.

Раніше депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про те, що до нього звернулася мати двох дітей, яких «зґвалтували в «Артеку» високопоставлені чиновники».

За словами депутата, він звернувся до правоохоронних органів, Генпрокуратури, до уповноваженого Ради з прав людини Ніни Карпачової з проханням не допустити закриття й затягування порушеної кримінальної справи.

У Генеральній прокуратурі заявили, що за фактом розбещення неповнолітніх у МДЦ «Артек» порушена й розслідується кримінальна справа. Затримано підозрюваного за цією справою, якому наразі суд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту до 4 місяців.
XS
SM
MD
LG