Доступність посилання

ТОП новини

Васюник: Україні цього року не треба 10 мільярдів на Євро-2012


Україні на підготовку об’єктів до Євро-2012 до кінця цього року необхідно близько двох мільярдів гривень, повідомив віце-прем’єр Іван Васюник.

«Україні не потрібні фінансові фантоми. Україні не потрібно до кінця року 10 мільярдів гривень на фінансування програм Євро. Україні, тим більше, не потрібно 10 мільярдів гривень, які в результаті емісійного втручання зірвуть фінансову стабільність в Україні, а також зірвуть стабільність гривні», – сказав урядовець.

Тим часом, закон про внесення змін до держбюджету, що, зокрема, зобов’язує Національний банк перерахувати до бюджету майже 10 мільярдів гривень на підготовку Євро-2012, набув чинності.

Текст закону опублікований в офіційному виданні Верховної Ради газеті «Голос України». Його підписав голова парламенту Володимир Литвин.

Президент Віктор Ющенко двічі ветував цей закон і пропонував депутатам розглянути його пропозиції до документа. Верховна Рада відмовилася це зробити і закликала главу держави підписати закон. Президент не погодився, і Литвин отримав право сам підписати закон для введення його в дію.
XS
SM
MD
LG