Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 02:40

Порошенко наступного тижня відвідає Білорусь та Росію


У понеділок, 19 жовтня, Міністр закордонних справ України Петро Порошенко відвідає з одноденним робочим візитом Білорусь.

У повідомленні МЗС мовиться, що Міністр закордонних справ зустрінеться з виконуючим обов’язки прем’єр-міністра Білорусі Володимиром Семашком. Петро Порошенко проведе переговори з його білоруським колегою Сергієм Мартиновим.

Згідно з повідомленням, сторони підпишуть протокол щодо обміну грамотами про ратифікацію консульської конвенції між Україною й Білоруссю.

У п’ятницю, 23 жовтня, відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Петра Порошенка до Російської Федерації.

За повідомленням прес-служби МЗС України, в рамках поїздки до Москви планується обговорення всього комплексу питань українсько-російського співробітництва у політичній, економічній та гуманітарній сферах, а також міжнародної та регіональної проблематики.

Мета візиту – інтенсифікація конструктивного діалогу між зовнішньополітичними відомствами двох країн, надання додаткового імпульсу практичному вирішенню завдань українсько-російського співробітництва.

Recommended

XS
SM
MD
LG