Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 07:12

Парламент першим розгляне пакет соцiальних законопроектiв


Верховна Рада у вiвторок першим розгляне пакет соцiальних законопроектiв, повiдомив перший вiце-спiкер Олександр Лавринович, який головує на засiданнi.

За його словами, під час погоджувальної ради, яку скликали на вимогу БЮТ і НУНС, обговорювалося питання про змiну черговостi розгляду питань порядку денного.

Як повідомив Лавринович, фракцiї БЮТ, НУНС i блоку Литвина наполягали на розглядi першими двох законопроектiв про внесення змiн до Конституцiї. При цьому один законопроект передбачає зняття депутатської недоторканностi, другий – зняття недоторканностi з Президента, народних депутатiв i суддiв.

«Оскiльки Верховна Рада 6 жовтня ухвалила рiшення про розгляд питань соцiального пакета, згiдно з регламентом, це питання буде розглянуто пiсля виступу представникiв фракцiй», – наголосив перший вiце-спiкер.

Вчора лідери фракцій домовилися, що сьогодні Верховна Рада розгляне питання про підвищення соцстандартiв, законопроект про обмеження депутатської недоторканності та заслухає звіт Генпрокурора, МВС та Уповноваженого парламенту з прав людини щодо розслідування справи про розбещення дітей у Криму.

Recommended

XS
SM
MD
LG