Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 11:59

Костенко: результат виборів буде непередбачуваний


Народний депутат, голова Української народної партії Юрій Костенко вважає, що результат президентських виборів в Україні буде абсолютно непередбачуваний.

На думку лідера УНП, протягом наступних місяців українська економіка переживатиме найскладніші у цьому році часи. А відтак, вважає він, «позиція українського громадянина стосовно того, за кого віддати свій голос на президентських виборах, може змінитися внаслідок економічних, соціальних і психологічних причин».

Костенко вважає, що на результат президентських виборів суттєво вплинуть відносини з іншими країнами. «Західні партнери, які підтримували Україну в її прагненні досягти європейських стандартів, охололи до України, тому що вона не демонструє ні послідовної, ні зрозумілої політики», – сказав він.

Водночас, на думку Костенка, вплив Росії на вибори в Україні буде дуже відчутним.

При цьому він вважає, що переважній більшості потенційних кандидатів на пост Президента України притаманна «стовідсоткова орієнтацію на північного сусіда».

«На президентських виборах дуже мало говоритимуть про шляхи зміни державної політики на користь українського підприємництва, українського селянина, українського державного інтересу, – спрогнозував Костенко. – На виборах змагатимуться в любові до Росії, в обіцянках не підвищувати ціну за транспортування російського газу в Європу, спробах залишити навічно в Україні Чорноморський флот».

«Всі українські кандидати готові здавати український інтерес в угоду міфічній підтримці Росії», – заявив Костенко.
XS
SM
MD
LG