Доступність посилання

ТОП новини

«Регіоналка» Лукаш вважає, що Тимошенко скоїла злочин


Нардеп від Партії регіонів Олена Лукаш звернулася до Генерального Прокурора України Олександра Медведька з заявою про скоєння Юлією Тимошенко злочину. Про це повідомила прес-служба Партії регіонів.

«Під час проведення селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій із питання видачі земельних актів Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко було розповсюджено інформацію про те, що нею надано доручення Міністерству внутрішніх справ України щодо проведення провокацій отримання хабара посадовими особами, які займаються видачею земельних актів з метою виявлення хабарників», – нагадала Лукаш. Цей факт, на думку нардепа, дає підстави вважати, що в діях прем’єра вбачаються ознаки замаху на злочин, передбачений статтею 370 Кримінального кодексу України «Провокація хабара» у вигляді підбурювання, а також ознаки злочинів, передбачених частиною першою статті 343 Кримінального кодексу України «Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу» та частиною другою статті 344 «Втручання у діяльність державного діяча», – йдеться у зверненні Олени Лукаш.

Лукаш просить Генпрокурора вважати депутатське звернення повідомленням про скоєння злочину і вжити виключних заходів прокурорського реагування для припинення та унеможливлення подібного у подальшому. Також вона нагадала, що діяльність Кабінету Міністрів та Прем’єр-міністра повинна ґрунтуватись на чіткому та неухильному дотриманні положень Конституції та законів України. Тож будь-які намагання вчинити дії, що виходять за встановлені межі їх повноважень, будуть незаконними, і як наслідок – злочинними, вважає Лукаш.
XS
SM
MD
LG