Доступність посилання

ТОП новини

Уряд розробить стратегію імунізації – прем’єр


Кабінет Міністрів має намір розробити стратегію імунізації населення. Про це сказала Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на нараді з імунологами з питань доцільності вакцинації проти грипу.

«З кожним роком світ постає перед більш потужними інфекційними викликами. Я думаю, що нам сьогодні треба перебудовувати всю цю систему (імунопрофілактики)», – сказала Тимошенко.

За словами прем’єра, має бути створений спеціальний орган, що буде займатися розробкою механізмів протидії інфекційним захворюванням.

«І підсумок цієї роботи, який би хотілося мати – це абсолютно чітко сформована, формалізована стратегія імунізації населення в Україні», – сказала Тимошенко.

Тимошенко запропонувала сьогодні на нараді також обговорити поточну ситуацію, що склалася у зв’язку із розповсюдженням грипу, і можливі кроки для реагування на неї.

«Я думаю, що сьогодні не буде йти дискусія про те, потрібна вакцинація чи не потрібна. Мені здається, що світ уже давно цю дискусію завершив і поставив на ній крапку. Вакцинація альтернативи не має, але, з іншого боку, нам потрібно проаналізувати, наскільки наша країна за останні 18 років правильно побудувала систему підходу до цього питання», – додала Прем’єр-міністр.

XS
SM
MD
LG