Доступність посилання

ТОП новини

Президент Ющенко зустрінеться з представниками ВООЗ


Президент України Віктор Ющенко зустрінеться сьогодні з делегацією Всесвітньої організації охорони здоров’я. Перед цим із представниками ВООЗ зустрічалася Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Сьогодні ж Віктор Ющенко проведе нараду з членами державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Кабінеті міністрів України.

Юлія Тимошенко побуває з робочою поїздкою у Луцьку, де відвідає обласну інфекційну лікарню та проведе в обласній державній адміністрації розширену нараду щодо невідкладних заходів у боротьбі з грипом та ГРВІ.

Сьогодні ж під головуванням Президента Ющенка відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони. Йтиметься про заходи боротьби з епідемією грипу, яка охопила вже переважну частину країни.

За повідомленням Міністерства охорони здоров'я України, кількість померлих від наслідків грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні зросла до 155 осіб.

Упродовж минулої доби кількість жертв епідемії збільшилася на 11 осіб: 2 - померли у Львівській області, 2 - в Івано-Франківській, 2 особи - в Рівненській, 3 – у Чернівецькій, по одному - у Хмельницькій та Вінницькій областях.

З початку епідемії в країні на грип і ГРВІ захворіли близько 970 тисяч осіб, зокрема, за останню добу 32 з половиною тисячі. Епідемічний поріг перевищений у 13 областях та в Києві, наблизилися до епідемпорогу 13 регіонів.
XS
SM
MD
LG