Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 23:20

Урядовий комітет схвалив план підготовки України до членства в НАТО на наступний рік


Урядовий комітет європейської інтеграції і міжнародного співробітництва схвалив проект указу Президента «Про затвердження Річної національної програми на 2010 рік із підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору», повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра з питань європейської і міжнародної інтеграції Григорія Немирі, який очолює комітет.

У серпні Президент Віктор Ющенко затвердив річну національну програму на нинішній, 2009 рік щодо підготовки України до членства в НАТО.

Президент також доручив тоді Кабінетові Міністрів розробити і затвердити в місячний термін план заходів для виконання цієї програми, а до 1 грудня подати проект річної національної програми на 2010 рік.

План заходів для виконання річної національної програми підготовки України до набуття членства в Північноатлантичному союзі на 2009 рік Кабінет Міністрів затвердив наприкінці вересня.

Після того, як союз НАТО не надав Києву Плану дій для членства, Україна готується вступати в майбутньому до Північноатлантичного союзу за власними щорічними програмами.
XS
SM
MD
LG