Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 00:07

Ющенко закликає бізнесменів з ОАЕ до участі у проектах Євро-2012


Президент Віктор Ющенко закликав бізнесменів з Об’єднаних Арабських Еміратів брати участь у проектах, пов’язаних з Євро-2012. Про це глава держави сказав, виступаючи на зустрічі з керівництвом Торгово-промислової палати Абу-Дабі, представниками арабських та українських бізнесових кіл в ОАЕ.

За словами Ющенка, обсяг потенційних інвестицій, які необхідно залучити для реалізації даного проекту, становить близько 25 мільярдів доларів, у тому числі 5 мільярдів – для будівництва дорожньої інфраструктури.

Ющенко закликав вкладати інвестиції і в інші галузі української економіки. «Україна проводить привабливу інвестиційну політику. Ми готові, шановні наші друзі, починаючи з державного рівня… запропонувати вашій стороні привабливі проекти для інвестицій», – сказав Президент.

У цілому, за словами Ющенка, Україна націлена на активізацію відносин з Об’єднаними Арабськими Еміратами, збільшення рівня товарообігу.

Як повідомив Президент, українська сторона передала сьогодні ОАЕ понад 15 проектів угод для поглиблення співпраці в аерокосмічній, машинобудівній, сільськогосподарській та інших сферах.

Сьогодні Ющенко відбув із дводенним офіційним візитом в ОАЕ для зустрічей із владою.

Recommended

XS
SM
MD
LG