Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 19:26

Правоохоронці затримали підозрюваних у злочинах проти топ-менеджерів «АрселорМіттал Кривий Ріг»


Співробітники міліції затримали членів організованих злочинних груп, підозрюваних у скоєнні крадіжок металу з підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» та нападах на провідних менеджерів комбінату.

Як повідомив керівник управління міліції в Дніпропетровській області Анатолій Науменко, затримання цих людей пов’язані з розслідуванням чотирьох кримінальних справ, порушених за фактами нападів на топ-менеджерів підприємства нинішнього року, зокрема, обстрілювання автомобіля з аудиторами підприємства – громадянами Індії.

За словами керівника міліції, наразі арештовано чотирьох підозрюваних у скоєнні злочинів. У розшук оголошені ще двоє людей, підозрюваних в їхній організації.

Анатолій Науменко зазначив, що є підстави вважати, що до злочинів, пов’язаних з «АрселорМіттал Кривий Ріг», були причетні правоохоронці.

«Низку співробітників міліції Кривого Рогу я звільнив, щодо деяких працює служба внутрішньої безпеки», – зазначив керівник обласної міліції.

У жовтні нинішнього року на Дніпропетровщині з мисливської рушниці був обстріляний автомобіль «Тойота», який належить ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В авто були водій та два аудитора підприємства – громадяни Індії. Один з пасажирів отримав вогнепальне поранення.

Ще раніше, влітку нинішнього року, міліція порушила дві кримінальні справи щодо нападів на топ-менеджерів підприємства. Перша – про нанесення тілесних ушкоджень директору з соціальних та загальних питань комбінату, друга – щодо хуліганських дій, скоєних в приватному домоволодінні голови адміністрації з питань виробництва підприємства.

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – колишній комбінат «Криворіжсталь», одне з найбільших металургійних підприємств України.
XS
SM
MD
LG