Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 22:05

Чубай: Якщо переможе кандидат, який є негативним персонажем, – це також добре


«Я, мабуть, буду голосувати за Ющенка на президентських виборах… З цього вибору, що ми маємо, це тільки єдина версія… Це – єдиний президент, в якого вдома в колекції є мої диски.Перш за все, цим він відрізняється від усіх інших», – зазначив в інтерв'ю Радіо Свобода рок-співак та композитор, засновник та лідер гурту «Плач Єремії» Тарас Чубай.

«Якщо переможе кандидат, який, на мою думку, є негативним персонажем, – це також добре. Бо зараз насправді треба Україні такого копняка дати під зад. І це буде добре, якщо виберуть якогось монстра», – додав Тарас Чубай.

Ситуація з українською музикою, зазначив Чубай, подібна до ситуації з українською політикою. «Заволоділо кілька людей мас-медіа. Насправді власників цих великих медіа-груп – кілька чи декілька. І в їхні музичні смаки українська музика не дуже потрапляє. Крім того, українська музика перебуває, зрештою, як і наша країна, теж ще й досі в зародково-підлітковому стані. І вона може на цьому етапі не завжди конкурувати чисто технічно з західним чи російським продуктом. І насправді треба бажання і зусилля цього власника радіо чи телебачення, щоб підтримати і пустити це в ефір. А якщо це не пускати – воно ніколи й не розвинеться», – вважає Чубай.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG