Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали не відмовляються від наміру звільнити Денісову – Єфремов


Фракція Партії регіонів у Верховній Раді має намір наполягати на розгляді парламентом звільнення міністра праці й соціальної політики Людмили Денісової на наступному пленарному тижні 15-18 грудня. Про це заявив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

За його словами, 14 грудня на погоджувальній раді регіонали будуть вимагати внесення до порядку денного цього тижня проекту постанови про звільнення міністра.

Єфремов наголосив, що до цього часу його фракція має намір ретельно вивчити звіт Денісової про виконання закону з підвищення соціальних стандартів, заслуханий парламентом у п’ятницю.

Сьогодні міністр праці під час звіту в парламенті запевнила депутатів, що уряд виконує ухвалений Верховною Радою закон про підвищення соціальних стандартів.

Денісова назвала ініціативу Партії регіонів щодо її звільнення спробою «політичної розправи». За її словами, те, що сьогодні за питання про її відставку не голосували, означає, що регіоналам забракло голосів.

Раніше Партія регіонів заявила про намір ініціювати 4 грудня розгляд парламентом звільнення Денісової з посади міністра праці й соціальної політики.
XS
SM
MD
LG