Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 03:48

Міжнародний жіночий клуб провів у Києві традиційний благодійний ярмарок


У суботу, 5 грудня, у переддень Святого Миколая за григоріянським календарем, день якого святкують 6 грудня, Міжнародний жіночий клуб провів благодійний ярмарок, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У його підготовці та проведенні взяли участь 35 посольств і понад 200 міжнародних та українських компаній.

Дипломати і бізнесмени, члени їхніх родин торгували різдвяними сувенірами, солодощами і напоями, традиційними для їхніх країн.

Відкрив нинішній ярмарок новий посол США в Україні Джон Теффт, а його колеги з країн Євросоюзу виконували роль Святого Миколая (або ж Санта-Клауса).

За словами посла Польщі Яцека Ключковського, участю в ярмарку дипломати намагаються допомогти людям із незахищених прошарків населення.

«Для мене особисто, а я вже третій рік у наше свято Святого Миколая виконую його функції, це також змога познайомити відвідувачів ярмарку з різдвяними і новорічними сувенірами, які виготовляють у Польщі», – додав він.

Координатор благодійних проектів Міжнародного жіночого клубу Наталі Бобринські в інтерв’ю Радіо Свобода повідомила, що зібрані на ярмарку кошти передадуть київським благодійним організаціям: «Товариство Голосієво», яке працює з інвалідами з розумовими вадами, організації «Даун-синдром», Благодійному фондові «Аспен» і кільком київським сиротинцям. Ця допомога піде в вигляді ґрантів, а її отримувачів відібрали «з дотриманням чітких та прозорих процедур», сказала вона.

Міжнародний жіночий клуб, створений в Україні 1993 року, об’єднує дружин іноземних дипломатів та представників ділових кіл; в останні 5 років до лав Клубу прийнято також представниць українського бізнесу та громадських організацій. Мета діяльності Клубу – підтримка соціально незахищених українців, надання ґрантів місцевим громадським та благодійним організаціям для розвитку інфраструктури або ж здійснення проектів допомоги дітям та інвалідам.
XS
SM
MD
LG