Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 08:20

Керівники «Нашої України» зустрілися з президентом Європейської народної партії


Голова політради партії «Наша Україна» Віра Ульянченко та голова центрального виконкому партії Роман Безсмертний обговорили з президентом Європейської народної партії (ЄНП) Віллі Мартенсом перебіг президентської кампанії в Україні та майбутнє «Нашої України», повідомляє прес-служба української партії.

Під час зустрічі, що відбулася в Бонні в Німеччині в рамках з’їзду ЄНП, Ульянченко, зокрема, заявила, що ті кандидати на Президенти, яким небайдужа доля України та які підтримують європейський курс, мають підтримати на виборах нинішнього голову держави Віктора Ющенка. «Позиція нинішнього президента чітка: наш дім – Європа», – сказала вона.

А Безсмертний наголосив, що співпраця «Нашої України» з ЄНП дуже важлива в контексті євроінтеграції України.

У повідомленні нічого не сказано про реакцію президента ЄНП.

Президент Віктор Ющенко, який є головою «Нашої України», не бере участі у з’їзді ЄНП; натомість там присутня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко як голова партії «Батьківщина».

Європейська народна партія є міжнародним утворенням, яке об’єднує правоцентристські партії країн Європейського Союзу, а також партії європейських країн із-поза меж ЄС на правах асоційованих членів чи спостерігачів.

Із України спостерігачами в правоцентристській ЄНП є три партії – «Наша Україна», «Народний рух України», а також ліва за спрямуванням «Батьківщина».

Recommended

XS
SM
MD
LG