Доступність посилання

ТОП новини

Заступник генпрокурора Шинальський подав у відставку


Заступник генерального прокурора України Олександр Шинальський подав Генеральному прокуророві рапорт із проханням про відставку.

Про це йдеться у зверненні Шинальського, розміщеному на сайті Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація прокурорів».

Він пояснив, що зробив це «лише з єдиною метою: не допустити, щоб розгорнута групою вандалів брудна кампанія, спрямована проти мене особисто, не завдала істотної шкоди авторитету органів прокуратури і прокурорам, які продовжують чесно та сумлінно служити закону».

2 грудня інтернет-видання «Українська правда» розмістило статтю народних депутатів від БЮТ про нібито шахрайську діяльність громадської організації «Українська асоціація прокурорів», президентом якої є Шинальський.

При цьому автори статті надали фотокопії відповідних документів. Крім того, УП опублікувала фотокопію договору купівлі нерухомості в Баден-Бадені (Німеччина) самим Шинальським.

10 грудня з посиланням на свої джерела газета «Коммерсант-Украина» написала, що кілька співробітників Генеральної прокуратури звернулись до генпрокурора Олександра Медведька і колегії ГПУ з проханням провести перевірку фактів шахрайства, нібито допущених заступником генпрокурора Шинальським.
XS
SM
MD
LG