Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: уряд має негайно внести на розгляд парламенту проект бюджету-2010


Президент Віктор Ющенко вимагає від уряду негайно внести на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету на 2010 рік. Про це повідомила речниця глави держави Ірина Ванникова.

За її словами, Президент вимагає від уряду відмовитись «від намірів ручного розподілу бюджетних коштів».

Ванникова зауважила, що глава держави звертається до Кабінету Міністрів з вимогою виконати приписи законодавства щодо внесення бюджету на розгляд парламенту. «Відсутність ухваленого бюджету на наступний рік несе у собі низку серйозних загроз», – сказала речниця Президента.

Вона заявила, що, зокрема, з січня 2010 року щомісячно можуть бути профінансовані лише витрати в обсягу 1/12 від бюджету цього року. Під загрозою опиниться ціла низка соціальних виплат, не кажучи вже про доплати та анонсовані підвищення доходів громадян, наголосила Ванникова.

Також, за її словами, місцева влада не зможе коректно сформувати бюджети своїх територій, що означатиме не фінансування важливих соціальних та економічних програм.

«Зрештою, залишається незрозумілим механізм фінансування виборів Президента», – зауважила Ванникова.

Напередодні Верховна Рада не змогла розглянути доопрацьований проект держбюджету на 2010 рік через те, що Кабмін не вніс його до парламенту.
XS
SM
MD
LG