Доступність посилання

ТОП новини

Республіка Науру встановила дипвідносини з Південною Осетією


Тихоокеанська республіка Науру визнала незалежність Південної Осетії – як повідомили у Міністерстві преси і масових комунікацій самопроголошеної республіки, про це заявив її фактичний президент Едуард Кокойти.

За його словами, сьогодні був підписаний договір про встановлення дипломатичних відносин між сторонами. «Між країнами була досягнута домовленість розвивати відносини у всіх галузях. Цьому передував візит офіційної делегації Науру до Південної Осетії», – заявив Кокойти. За його словами, в найближчому майбутньому близько 10 держав визнають незалежність Південної Осетії.

«Процес визнання незалежності республіка Південна Осетія незворотний. Що стосується відносин з Грузією, ми повинні їх будувати по-новому, з урахуванням того, що республіка Південна Осетія вже визнана незалежна держава. Вони мають бути добросусідськими, і ми маємо максимально старатися, щоб наші громадяни від цього добросусідства не страждали. І це найголовніше», – наголосив Кокойти.

Раніше незалежність самопроголошеної Південної Осетії визнали Росія, Нікарагуа і Венесуела.

Днями Науру встановила дипломатичні відносини і з іншим сепаратистським регіоном Грузії – Абхазією.

Республіка Науру – держава на однойменному кораловому острові в західній частині Тихого океану площею 21 квадратний кілометр з населенням 14 тисяч людей. У 1999 році Науру прийняли в ООН.
XS
SM
MD
LG