Доступність посилання

ТОП новини

Рада відмовилась зупинити діяльність комісії з розслідування отруєння Ющенка


Верховна Рада відмовилася припинити діяльність Тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин отруєння Віктора Ющенка в 2004 році. За таку пропозицію нунсівця В’ячеслава Кириленка проголосували 47 із 402 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Оскільки комісія створена 31 березня 2009 року, то її остаточний звіт має бути заслуханий після року діяльності, тобто після 31 березня 2010-го, заявив віце-спікер Микола Томенко, який головував на сьогоднішньому засіданні.

Верховна Рада також відмовилася рекомендувати Генеральній прокуратурі провести повторну експертизу аналізів Президента Віктора Ющенка.

Не підтримали депутати і пропозицію тимчасової слідчої комісії рекомендувати Генпрокуратурі змінити склад слідчо-оперативної групи з розслідування отруєння Ющенка.

Наприкінці вересня тимчасова слідча комісія з розслідування обставин отруєння Ющенка вимагала від Генеральної прокуратури і Служби безпеки України порушити кримінальну справу за фактом фальсифікації отруєння Президента діоксином.

Генпрокуратура заявила про безперечність отруєння Ющенка в 2004 році.
XS
SM
MD
LG