Доступність посилання

ТОП новини

Керівник Мінфіну поїхав до США на переговори з МВФ


Виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський відбув до Вашингтона для переговорів з керівництвом Міжнародного валютного фонду, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів. Разом із Уманським до Вашингтона відбув і заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський.

«У ході візиту відбудуться зустрічі з керівництвом МВФ, під час яких будуть обговорені позиції сторін, зокрема, з питань перегляду умов програми stand by і бюджетної політики уряду в 2009-2010 роках», – йдеться в повідомленні Мінфіну.

Кабмін розраховує на ухвалення радою директорів МВФ до кінця нинішнього року рішення про виділення Україні мінімум двох мільярдів доларів у рамках програми stand by.

У листопаді 2008 року МВФ ухвалив рішення щодо виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 мільярда доларів для подолання проблем в економіці. Київ вже отримав три транші цього кредиту.

Нещодавно американське видання The New York Times, посилаючись на дані, отримані від офіційного представника МВФ, опублікувало інформацію про те, що Фонд відклав надання Україні чергового четвертого траншу кредиту до завершення президентських виборів і буде готовий повернутися до співпраці, коли основнi полiтичнi гравцi в Україні досягнуть консенсусу.

Натомість віце-прем’єр Григорій Немиря, коментуючи цю інформацію, заявив, що питання про виділення Україні четвертого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду перебуває на стадії підготовки для розгляду Радою директорів МВФ. «Вже до кінця поточного року ми очікуємо позитивного рішення Ради директорів МВФ щодо виділення четвертого траншу кредиту», – зауважив Немиря, запевнивши, що Україна виконала головні вимоги фонду.
XS
SM
MD
LG