Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 13:29

Уряд пропонує Раді скасувати постанову про повернення бюджету-2010 до Кабміну


Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ухвалити державний бюджет на 2010 рік, скасувавши постанову про повернення його до уряду. Про це заявив на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко.

За його словами, скасування постанови парламенту «дало б можливість ухвалити державний бюджет України на наступний рік».

Зі свого боку, представник Президента у парламенті Ігор Попов зауважив, що сьогодні на Погоджувальній раді «ми почули шосту версію того, чому уряд не хоче вносити бюджет» на розгляд парламенту.

За словами Попова, Президент вкотре висловлює занепокоєння з приводу неухвалення бюджету-2010. У даній ситуації, заявив представник Президента в Раді, виникають «дві загрози»: зрив фінансування президентських виборів і соціальних виплат та зарплат бюджетникам у повному обсязі.

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович назвав пропозицію уряду безпрецедентною. За його словами, на сьогодні немає жодних «підстав та здорового глузду» розглядати той проект бюджету, який був поданий урядом ще у вересні 2009 року.

Ранiше парламент розглянув проект державного бюджету, поданий урядом, взяв його до розгляду, проте не змiг затвердити в першому читаннi й ухвалив рiшення про направлення цього документа на доопрацювання в уряд.

Recommended

XS
SM
MD
LG