Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 16:15

Президент підписав закон про надання коштів на боротьбу з грипом


Віктор Ющенко вирішив так із огляду на те, що Рада Національного банку напередодні затвердила перевищення доходів Національного банку над видатками на суму 608,2 мільйона гривень, які й мають розподілятися згідно з цим законом, повідомила прес-служба Президента.

Разом із тим голова держави зазначив, що реалізація закону про надання цих коштів на боротьбу з грипом на практиці пов’язана з низкою ризиків. Причиною їх є те, що на сьогодні законами України розподілено більше коштів перевищення доходів Національного банку над його кошторисними видатками, ніж є в наявності, а також і з поширеними випадками нецільового використання коштів, вважає Ющенко.

У зв’язку з цим він направив до голови Ради Національного банку, голови Національного банку та Прем’єр-міністра України листи з вимогою провести протягом 5 днів консультації про те, як забезпечити цільове використання наявних коштів на першочергові видатки.

Раніше повідомляли, що перший заступник керівника Секретаріату Президента Олександр Шлапак рекомендував Вікторові Ющенку ветувати цей закон, який Верховна Рада ухвалила 15 грудня.

Раніше парламент ухвалив у першому читанні законопроект, який передбачав надання на боротьбу з грипом 200 мільйонів гривень. Під час обговорення законопроекту представник Міністерства фінансів заявив, що Національний банк може виділити зі своїх доходів 608 мільйонів гривень, і у зв’язку з цим запропонував доопрацювати законопроект до другого читання, збільшивши суму.

Recommended

XS
SM
MD
LG