Доступність посилання

ТОП новини

США готовi працювати з будь-яким Президентом, якого оберуть українці – посол


США мають намiр ретельно стежити за перебiгом виборiв Президента в Українi й готовi плiдно працювати з тим, кого вибере народ країни, заявив посол Джон Теффт.

«Ми переконанi, що вибори мають бути вiльними i чесними, тому будемо ретельно монiторити процес», – заявив дипломат, вiдповiдаючи на запитання про свою роль у передвиборному процесi в iнтерв’ю газетi «Сегодня», надрукованому в четвер.

Далi посол процитував слова держсекретаря Гiлларi Клiнтон на зустрiчi з главою українського МЗС Петром Порошенком: «Нам хотiлося б, щоб виборчий процес вiдбувся гладко, щоб вибори були вiльними i чесними, а їх результат поважали б в Українi i в свiтi».

При цьому Теффт наголосив на тому, що вибiр керiвника країни залишається винятково за українським народом, а не за Європою, США чи ще кимось.

«Ми з вами розмовляємо просто в розпал передвиборної кампанії. Президент Ющенко, прем’єр Тимошенко, лідер опозиції Янукович – усі вони претенденти на президентське крісло, є й інші кандидати. Тому я не повинен у своїх інтерв’ю переходити на особистості. В цей важливий час українці повинні самостійно мислити й визначатися з вибором», – сказав американський посол.
XS
SM
MD
LG