Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 01:02

Росія продовжить розвивати озброєння і після підписання договору зі США – Медведєв


Росія продовжить розвивати стратегічні наступальні сили після підписання договору про СНО. Про це президент Росії Дмитро Медведєв сказав в інтерв’ю трьом російським телеканалам.

«Навіть незважаючи на те, що ми цей договір (договір про СНО) підготуємо і підпишемо, ми все одно займатимемося розвитком своїх стратегічних наступальних сил. Адже без цього немає можливості захищати нашу країну. Це очевидно і нам, і американцям. Це закон поточного життя», – сказав Медведєв.

За його словами, це не означає, що Росія не може вести розмову про без’ядерний світ. Медведєв заявив, що до цієї мети треба рухатися поступово і в цьому процесі мають брати участь не тільки росіяни і американці, а й інші країни, які хочуть приєднатися до ядерного клубу.

Термін договору СНО-1, що діяв з 1994 року, закінчився 5 грудня 2009 року. Влітку цього року президенти США і Росії підписали рамкову угоду про скорочення стратегічних наступальних озброєнь, що підтвердило наміри двох країн укласти новий договір замість СНО, що закінчувався.

19 грудня делегації Росії і США взяли перерву до січня на переговорах стосовно нової угоди.
XS
SM
MD
LG