Доступність посилання

ТОП новини

В Ірані рахують загиблих у недільних сутичках


Поліція заявила, що в «проявах насильства» під час недільних демонстрацій у столиці Тегерані загинули п’ять осіб і понад 300 затримані.

При цьому поліція заперечує свою причетність до загибелі людей. Свідки ж повідомляють, що працівники силових структур не лише вдавалися до подразливих газів і били демонстрантів кийками, а й стріляли в них.

Опозиційні кола теж заявляли про принаймні чотирьох загиблих у Тегерані. Різні джерела підтверджують, що один із загиблих – Алі Мусаві, племінник одного з провідних опозиційних лідерів Мір Хосейна Мусаві.

Опозиційні сайти повідомляють і про ще чотирьох загиблих під час демонстрацій у місті Табрізі. Незалежних підтверджень цього наразі немає.

Так само опозиція інформує, що демонстрації протесту проти іранської влади і сутички з правоохоронцями відбулися і в інших містах Ірану, зокрема, в Ісфагані, Наджафабаді й Ширазі.

Недільні сутички принесли найбільшу кількість жертв від часу протестів після червневих президентських виборів, офіційні результати яких опозиція не визнає. Тоді загинули десятки людей.
XS
SM
MD
LG