Доступність посилання

ТОП новини

Близько 40 поїздів прийшли до Києва із запізненням – залізниця


Близько 40 поїздів прийшли до Києва із запізненням, повідомив головний інженер – перший заступник керівника Південно-Західної залізниці Володимир Тягульський.

«За інформацією, що є на даний момент, близько 40 поїздів прийшли до Києва із запізнення. Проте враховуючи заходи, які зараз проводить залізниця, ми всі поїзди нашого формування відправимо вчасно за графіком», – сказав він.

Тягульський уточнив, що зараз поїзди прибувають до Києва із запізненням, але відбувають вчасно.

Він також нагадав, що затримки в русі поїздів викликані головним чином двома причинами – збоєм електроживлення сигнальних пристроїв через поломки підстанції «Київобленерго» й падінням гілок дерев під вагою снігу.

За словами першого заступника керівника Південно-Західної залізниці, відомство поки що не може назвати кількість пасажирів, які запізнилися, оскільки «й зараз ще не всі пасажири дісталися».

Через снігопади Південно-Західна залізниця відзначала затримки в русі поїздів. Причиною запізнення, зокрема, стало налипання мокрого снігу на гілки дерев, через що лише в межах Київської області впали близько 200 дерев на електромережі залізниці.

Високовольтні лінії електропередач під вагою снігу й гілок були пошкоджені. Зокрема, вкрай складна ситуація склалася на станції Дарниця, на ділянці Боярка–Васильків–Мотовилівка.
XS
SM
MD
LG