Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 04:58

Американець отримав відзнаку за дослідження Бандери


Почесну відзнаку «100-річчя від дня народження Головного провідника ОУН Степана Бандери» отримав 29-річний громадянин США, дослідник ОУН-УПА, доктор соціології Нейтан Даніель Шипі.

Це перший іноземець, якому рішенням Івано-Франківської обласної ради присуджена така відзнака, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Завдяки родинним зв’язкам – одруженню з жителькою Івано-Франківська молодий професор Вісконсінського університету зацікавився тематикою українських визвольних змагань, опублікував матеріали в українських і зарубіжних виданнях. Зараз він готує книжку про УПА.

Відзнаку сьогодні вручив перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Зіновій Береговський.

Подання на нагородження надійшло з Інституту історії і політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Почесна відзнака «100-річчя від дня народження Головного провідника ОУН Степана Бандери» затверджена рішенням Івано-Франківської обласної ради 22 грудня 2008 року. Нею відзначають не лише представників Прикарпаття, а й інших регіонів України.

Серед нагороджених понад 750 людей, в тому числі Ярослав та Слава Стецько, Євген Коновалець і Роман Шухевич (посмертно).

Recommended

XS
SM
MD
LG