Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 09:18

У Єгипті сталися сутички поліції і християн після обстрілу церкви


Єгипетська поліція вдалася до сльозогінного газу, щоб розігнати близько тисячі учасників сьогоднішнього протесту коптів-християн у місті Наґ-Хаммаді на півдні країни після того, як там учора вбили сім осіб, як вважають, у прояві міжрелігійного насильства.

Демонстранти закидали камінням машини поліції біля лікарні, в моргу якої були тіла загиблих, вимагаючи видати їх для поховання.

По тому близько 5 тисяч коптів узяли участь у похоронах – за повідомленнями, закидуючи камінням і палицями мусульманські мечеті, що траплялися по дорозі.

Учора біля християнської церкви в Наґ-Хаммаді загинули 6 християн і єгипетський поліцейський-мусульманин, коли невідомі нападники, проїжджаючи поруч, обстріляли вірних, які виходили з храму після Різдвяної служби.

Міністерство внутрішніх справ Єгипту повідомило, що попереднє розслідування дійшло висновку: напад здійснив відомий поліції злочинець, мусульманин за вірою.

Правоохоронці також вважають, що напад пов’язаний зі зґвалтуванням понад місяць тому місцевої дівчини-мусульманки, в якому підозрюють місцевого християнина.
XS
SM
MD
LG