Доступність посилання

ТОП новини
26 жовтня 2020, Київ 03:45

БЮТ ініціює скликання позачергового засідання парламенту на 14 січня


Фракція Блоку Юлії Тимошенко ініціює скликання позачергового засідання Верховної Ради України на 14 січня цього року. Про це, як повідомили у прес-службі БЮТ, заявив перший заступник голови фракції блоку Андрій Кожем’якін.

За його словами, фракція ініціювала позачергове скликання на 13 січня з єдиним питанням у порядку денному: ухвалення законопроекту, «який би унеможливив застосування масових фальсифікацій». Однак, як зауважив Кожем’якін, Партія регіонів «продемонструвала надзвичайну спритність і першою зареєструвала постанову про скликання позачергової сесії 13 січня».

«Для кожної тверезомислячої людини зрозуміло, що позачергове засідання, яке скликала ПР, – це фарс і дармове виборче шоу. Адже до порядку денного було внесено понад 70 питань, які не актуальні і які не можна вирішити протягом одного дня», – сказав депутат.

За його словами, фракція БЮТ візьме участь у засіданні парламенту 13 січня. 14 ж січня, як наголосив Кожем’якін, парламент розгляне законопроект, який буде чітко регламентувати процедуру голосування виїзними урнами й внесення виборців до виборчих списків.

Завтра парламент планує провести позачергове засідання. У Верховній Раді була зареєстрована ініціатива 163 депутатів від Партії регіонів і 151 – від БЮТ про проведення такого засідання.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG