Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ ініціює скликання позачергового засідання парламенту на 14 січня


Фракція Блоку Юлії Тимошенко ініціює скликання позачергового засідання Верховної Ради України на 14 січня цього року. Про це, як повідомили у прес-службі БЮТ, заявив перший заступник голови фракції блоку Андрій Кожем’якін.

За його словами, фракція ініціювала позачергове скликання на 13 січня з єдиним питанням у порядку денному: ухвалення законопроекту, «який би унеможливив застосування масових фальсифікацій». Однак, як зауважив Кожем’якін, Партія регіонів «продемонструвала надзвичайну спритність і першою зареєструвала постанову про скликання позачергової сесії 13 січня».

«Для кожної тверезомислячої людини зрозуміло, що позачергове засідання, яке скликала ПР, – це фарс і дармове виборче шоу. Адже до порядку денного було внесено понад 70 питань, які не актуальні і які не можна вирішити протягом одного дня», – сказав депутат.

За його словами, фракція БЮТ візьме участь у засіданні парламенту 13 січня. 14 ж січня, як наголосив Кожем’якін, парламент розгляне законопроект, який буде чітко регламентувати процедуру голосування виїзними урнами й внесення виборців до виборчих списків.

Завтра парламент планує провести позачергове засідання. У Верховній Раді була зареєстрована ініціатива 163 депутатів від Партії регіонів і 151 – від БЮТ про проведення такого засідання.
XS
SM
MD
LG