Доступність посилання

ТОП новини

Навіщо проводять позачергові засідання Верховної Ради?


Про закриття сьогоднішнього позачергового засідання Верховної Ради оголосив головуючий на засiданнi перший вiце-спiкер Олександр Лавринович.

Депутати попрацювали лише півгодини, обговорили законопроекти про внесення змін до Земельного кодексу і мали перейти до процедури голосування.

Однак, за словами першого віце-спікера, у залі на той момент був зареєстрований лише 221 депутат, тому парламент не зміг би ухвалити рішення щодо цього питання.

Депутати фракцiї БЮТ залишили позачергове засiдання Верховної Ради на знак протесту проти вiдмови Лавриновича винести на розгляд першим питанням законопроект про внесення змiн до закону про вибори.

На початку тижня першою з ініціативою скликати позачергове засідання Верховної Ради виступила фракція Блоку Юлії Тимошенко. Фракція БЮТ ініціювала позачергове засідання для розгляду питання про голосування вдома без підтверджуючих стан здоров’я документів. БЮТ заявляє, що рішення Центральної виборчої комісії про порядок голосування вдома суперечить демократичним нормам проведення виборів, і має намір змінити його законодавчо.

Проте фракція Партії регіонів випередила опонентів і першою внесла пропозицію скликати позачергове засідання з іншим порядок денним.

У середу замість виборчого законодавства, регіонали зажадали розгляду проекту держбюджету на 2010 рік та низки інших законпроектів. Розгляд питання супроводжувався організованими Партією регіонів акціями протесту під стінами парламенту та Кабміну.

Наступне засiдання парламенту вiдбудеться, згiдно з календарним планом, 19 сiчня.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG