Доступність посилання

ТОП новини

МВС заявляє про готовність забезпечити правопорядок у день голосування


Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції у суботу повідомив, що Міністерство внутрішніх справ повністю готове забезпечити правопорядок у день голосування на виборах Президента 17 січня.

МВС перевело особовий склад на посилений варіант несення служби у зв’язку з виборами Президента.

За словами міністра Юрія Луценка, біля кожної виборчої дільниці перебуватимуть як мінімум 2 співробітники міліції.

Як зазначив Юрій Луценко, у день голосування кожні дві години в оперативному порядку Міністерство внутрішніх справ буде інформувати про ситуацію на виборчих дільницях.

Крім того, Юрій Луценко повідомив, що 17 січня, о 12:00 та 18:00, у Міністерстві внутрішніх справ відбудуться брифінги керівництва міністерства щодо роботи міліції з охорони громадського порядку та гарантування безпеки під час виборів Президента України.

Луценко сподівається, що залучення великої кількості міліції в день голосування для охорони порядку на виборчих дільницях не вплине на криміногенну обстановку в країні.

Водночас міністр внутрішніх справ закликав громадян відмовитися від пропозицій голосувати двічі. За його словами, вся система державного реєстру виборців комп’ютеризована. Юрій Луценко зазначив, що за таке порушення передбачається кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі.

Міністр внутрішніх справ України запевняє також, що «жоден працівник міліції, який носить погони, не був втягнутий в політику, не проводив агітацію». За його словами, за весь час передвиборчої кампанії лише один полковник кримської міліції проводив агітацію серед своїх колег за одного з кандидатів, за що і був звільнений з органів внутрішніх справ.
XS
SM
MD
LG