Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК отримала перші протоколи виборчкомів


У Центральну виборчу комісію надійшов перший протокол територіального виборчого округу №148 (місто Кременчук, Полтавська область) про підсумки голосування на виборах Президента 17 січня.

ЦВК прийняла відповідний протокол у режимі засідання. Пакет із протоколом був розкритий у присутності представників засобів масової інформації. Він був оформлений відповідно до форми, встановленої ЦВК.

Відповідно до цього протоколу, за кандидатів у Президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича проголосували понад 35 тисяч виборців, за прем’єра Юлію Тимошенко – понад 28 тисяч, за Сергія Тігіпка – більше ніж 17 тисяч виборців, за Арсенія Яценюка – понад 13 тисяч, за Петра Симоненка – трохи більше ніж чотири тисяч виборців.

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал до розкриття пакета із протоколом відзначив, що приїзд членів окружної виборчої комісії відповідного округу був приємною несподіванкою для Центвиборчкому, тому що комісія не очікувала його.

При цьому Шаповал попросив представників окружних виборчих комісій заздалегідь попереджати ЦВК про готовність приїхати в Київ і передати свої протоколи.

Також він повідомив, що подальший прийом протоколів буде здійснюватися в режимі засідань ЦВК.

За підрахунком 91,16% протоколів, лідирують на виборах, виходячи в другий тур Віктор Янукович із 35,34% голосів виборців та Юлія Тимошенко – з 24,97%.
XS
SM
MD
LG