Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 13:39

Депутати від БЮТ покинули сесійну залу Верховної Ради


Після оголошення народним депутатом від БЮТ Сергієм Міщенком заяви про те, що фракція «не бачить сенсу» брати участі в засіданні парламенту в п’ятницю, депутати вийшли з залу.

За словами Сергія Міщенка, фракція БЮТ вважає, що Верховна Рада не виконала свого основного обов’язку – не забезпечила на законодавчому рівні проведення чесних, прозорих та відкритих виборів Президента України.

Фракція БЮТ неодноразово вимагала розгляду змін до закону про вибори Президента України. При цьому, фракція висловила побоювання, що через невнесення таких змін до законодавства Партія регіонів має намір застосувати масові фальсифікації під час другого туру виборів.

Представники фракції Партії регіонів заявляли, що змінювати закон між двома турами виборів Президента було б абсурдним.

Крім цього, Міщенко підкреслив, що парламент також не розглянув створення тимчасової слідчої комісії з перевірки законності передачі в оренду лідерові Партії регіонів Віктору Януковичу державної резиденції «Межигір’я».

За його словами, відповідний проект постанови перебуває два місяці на розгляді профільного комітету і є всі підстави розглянути його.

Народні депутати сьогодні закрили пленарне засідання 5 сесії Верховної Ради і розійшлися на канікули.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG